Wygodne majteczki

Kobiety mogą wybierać spośród wielu rodzajów majtek dla nich przeznaczonych. Z łatwością możemy dobrać je do każdej kreacji, figury i na każdą okazję.
Na co dzień najlepiej i najzdrowiej jest nosić tradycyjne figi uszyte z bawełny, które stanowią dobrą ochronę przed chłodem i zapewniają wygodę. Ten rodzaj majteczek nazywany jest obecnie tanga. Ich charakterystyczną cechą jest głębokie wycięcie po bokach. Szczupłe panie mogą nosić figi-biodrówki, te o bardziej krągłych kształtach – figi o podwyższonym stanie. Z łatwością można je dobrać do każdego stroju, są praktyczne i wygodne.
Stringi to rodzaj majteczek, który zyskał dużą popularność stosunkowo niedawno, bo kilka lat temu. Ten model odsłania całe pośladki i uchodzi za wyjątkowo seksowny. Ich zaletą jest także fakt, że stringi nie odznaczają się pod obcisłymi strojami, w związku z czym panie często zakładają je na specjalne okazje. Wadą stringów jest to, że mogą one mieć niekorzystny wpływ na kobiece zdrowie. Powodują bowiem obtarcia. Nie chronią narządów kobiecych przed zimnem w takim stopniu, jak tradycyjne figi. Lepiej nie nosić stringów na co dzień, a zakładać je tylko jeśli wymaga tego krój stroju, który mamy zamiar założyć.
Zarówno stringi, jak i figi są dostępne w wielu modelach różniących się od siebie detalami, np. łączeniem na bokach w postaci sznureczków, obniżonym albo podwyższonym stanem itd.
Popularnym ostatnio modelem damskich majteczek są także tzw. szorty. Posiadają one przedłużoną nogawkę i szerszy bok. Jest to rodzaj bielizny bardzo wygodny i praktyczny. Istnieją zarówno modele sportowe, uszyte z bawełny jak i eleganckie, seksowne wykonane np. z koronki czy satyny. Szorty są dostępne także w postaci tzw. szortostringów, które z przodu wyglądają jak zwykłe szorty, za to z tyłu posiadają wąski pasek materiału odsłaniający pośladki podobnie jak stringi.